jan 132019
 
  • Zaterdag 19 januari (9.30 u. – 12.30 u.) Infovoormiddag op school voor ouders van nieuwe Nederlandse leerlingen (groep 8). Ook Belgische ouders zijn welkom! Tijdens deze voormiddag wordt enkel informatie gegeven.
  • Maandag 28 januari (vanaf 19.30 u.) Infoavond in Riemst (‘t Paenhuys) voor ouders van leerlingen die eraan denken om volgend schooljaar naar onze school te komen. Ook Nederlandse ouders zijn welkom! Tijdens deze avond wordt enkel informatie gegeven.
  • Donderdag 31 januari (vanaf 19.30 u.) Infoavond op school voor ouders van leerlingen van de lagere school die eraan denken om volgend schooljaar naar onze school te komen (op school). Ook Nederlandse ouders zijn welkom! Tijdens deze avond wordt enkel informatie gegeven.
  • Zondag 28 april van 13.30 uur tot 18 uur Opendeurdag – De school kan worden bezocht. Er zijn rondleidingen. Leerlingen tonen wat ze doen. Leraren en leerlingen geven uitleg over onze school

Iedereen is steeds van harte welkom!

Sorry, the comment form is closed at this time.